חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מה חשוב לדעת על תרופות לשיעול לילדים


הילדים לא מפסיקים להשתעל ואתם רוצים למצוא דרך לעזור להם? הדברים שחשוב לדעת על שיעול וחלופות טיפול טבעיות שטוב להכיר.
* שיעול הוא רפלקס טבעי של הגוף אבל הוא יכול לגרום לבעיות בתפקוד ולפגוע באיכות החיים
* אפשר להקל על שיעול של ילדים בעזרת גרגור מי מלח, מכשיר אדים קרים ומנטול
* גרינטוס הוא סירופ לשיעול שמתאים לילדים מגיל שנה ומבוסס על רכיבים טבעיים

שיעול הוא רפלקס טבעי של הגוף והוא נועד לחלץ עצם זר או להוציא ליחה מהגוף, אבל הוא גם יכול להטריד מאוד ולפגוע בשינה ובתפקוד הכללי.
עם השנים, פותחו תרופות שיעול לילדים ולמבוגרים, חלקן מצריכות מרשם וחלקן לא. תרופות ללא מרשם שלא מבוססות על רכיבים טבעיים לרוב לא מומלצות לילדים מתחת לגיל שנתיים, בגלל תופעות לוואי מסוימות, ולרוב זמינות רק לילדים מגיל ארבע ואילך. תרופות אלה מכילות מרכיבים שעלולים לגרום להתמכרות ואם הן משולבות עם משככי כאבים מסוימים, הן עלולות גם לגרום למנת יתר.
כדי להימנע מהסיכון, קראו היטב את העלון של התרופה, הקפידו על המינון הנכון והיו ערים לתסמינים מסוימים שיכולים לבשר על תופעות לוואי, כמו קשיי נשימה ואלרגיה.
כדאי גם לדעת שרוב התרופות נגד שיעול פועלות על ידי חסימת רפלקס השיעול או דיכוי השיעול, ולא תמיד זהו המצב האידיאלי כי הגוף צריך להוציא את הליחה.
אם כן, מהן הדרכים החלופיות להתמודד עם שיעול יבש, שיעול עם ליחה או כל שיעול אצל ילדים
על סבתות ושיעולים
לפני הכול, אולי כדאי לנסות כמה דרכי טיפול טבעיות שכמה מהן מוכרות גם בשם הכולל: תרופות סבתא לשיעול.
במצבים של שיעול מתמשך, נסו להרגיע את השיעול בעזרת הקפדה על רמות לחות גבוהות בחדר ושתייה מרובה של משקאות לא מייבשים כמו מים, מרק עוף צח או תה ללא קפאין. כך, תוכלו לרכך את האזור המגורה ולהקל על השיעול.
נסו גם לנקות האף על ידי תרסיס מלח או קינוח, ולהפעיל מכשיר אדים קרים עם שמנים אתריים כמו אקליפטוס. אדים קרים מקלים על הנשימה על ידי כך שהם מפחיתים את הגודש במעברי האף, כאשר אדים חמים עלולים לגרום למעברי האף להתנפח וליצור קשיי נשימה.
מגיל שנה בלבד, אפשר גם לתת לילדים תה עם דבש אבל שימו לב - לא לילדים צעירים מגיל שנה.  
אפשר גם למרוח מעט שמן מנטול ושמן אקליפטוס על אזור בית החזה, רק שימו לב שאתם פועלים לפי ההוראות בלבד.
אם הילדים כבר הגיעו לגיל שבו הם מסוגלים לגרגר מי מלח, אז גם זה יכול להקל על הגירוי שבא בעקבות השיעול. המיסו חצי כפית מלח במים חמימים וודאו שהילדים לא בולעים את מי המלח אלא רק מגרגרים ואז  יורקים החוצה.
אולי תופתעו לשמוע שגם למעיים יש השפעה ישירה על הבריאות הכללית, כולל על השיעול. לכן, פרוביוטיקה יכולה גם היא לעזור להתמודד עם שיעול, אז מומלץ לנסות יוגורטים פרוביוטיים. בנוסף, שורש המרשמלו יכול לעזור לטפל בכאבי גרון ושיעול.
אם אתם רוצים לנסות סירופ שיעול לילדים, נסו קודם את האפשרויות הטבעיות כמו גרינטוס, שמיועד להקלה על שיעול ופועל להרגעת הגירוי. גרינטוס לא מדכא את השיעול אלא מגן על הקרום הרירי ומסלק את הריר ובזכות מנגנון הפעולה הייחודי שלו, הוא מווסת את השיעול בלי לדכא אותו וכך מכבד את תפקידו החשוב של השיעול בהגנה על דרכי הנשימה. מתאים לילדים מגיל שנה ומעלה.
קופון הנחה - גרינטוס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד