חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

סירופ לשיעול - להפסקת השיעול באופן טבעי


שיעול הוא רפלקס טבעי של הגוף שמטרתו לנקות את הגרון מגורמים זרים או מגירויים. 
באופן כללי, יש שני סוגים של שיעול: שיעול רטוב עם ליחה, שמכונה גם שיעול פרודקטיבי, ושיעול יבש, שמתאפיין בקול צרוד ובגירוי בגרון. 
הגורמים האפשריים לשיעול הם מגוונים ויכולים להיות זיהום, דלקת, אלרגיה, תנאים סביבתיים מסוימים או מחלה, ותמיד כדאי להבין מהי הסיבה לשיעול לפני שבוחרים בדרכי הטיפול בו. 
איך לבחור סירופ לשיעול
סירופ לשיעול הוא אחד הטיפולים השכיחים ביותר, כנראה כי קל לצרוך אותו, גם במקרה של כאב גרון, והוא לא כרוך בבליעה של כדורים או קפסולות גדולות. אבל, במיוחד כשמדובר בילדים, חשוב מאוד להבין באיזה סירופ כדאי להשתמש כי יש כאלה שמדכאים את רפלקס השיעול הטבעי של הגוף ואז הגורמים שצריכים לצאת בעזרת השיעול נתקעים בתוך הגוף. 
בנוסף, סירופים שמבוססים על מדכאי שיעול למיניהם, כמו פולקולין או דקסטרומתורפן, ואומרים למוח להפסיק את רפלקס השיעול נועדו לשימוש לזמן קצר בלבד והם עלולים לגרום לתופעות לאווי שונות כמו נמנום, בחילה, סחרחורת וכאבי ראש. באופן ספציפי, סירופים שמכילים קודאין יכולים לעייף מאוד ולכן הם לא מומלצים לילדים.
לעומת סירופים במרשם, אפשר גם למצוא בבתי המרקחת או בתי הטבע סירופים טבעיים ללא מרשם. סירופים מסוג זה מבוססים על רכיבים טבעיים, שנמצאו כאפקטיביים במחקרים שונים ומסוגלים להקל על שיעול. מומלץ להעדיף סירופ לשיעול שמתאים גם לשיעול יבש וגם לשיעול רטוב, כי לא תמיד קל לאבחן באיזה סוג של שיעול מדובר.
לא משנה באיזה סירופ תבחרו, חשוב לשים לב להוראות ולהקפיד על המינון ועל המגבלות.
בלי לדכא
גרינטוס הוא סירופ שעוזר להקל על כל סוגי השיעול ויעילותו הוכחה בשני מחקרים קליניים בישראל ובאיטליה. 
מטרתו של גרינטוס היא להשיג הקלה על השיעול בלי לעצור לחלוטין את מנגנון ההגנה שמעורר אותו, מתוך הנחה שעדיף להגן על הרירית של דרכי הנשימה מפני הגורמים הסביבתיים שגורמים לשיעול. 
הסירופ מבוסס על רכיבים מולקולריים צמחיים והוא מכיל גם דבש, תמצית עלי לחך, תמצית מיובשת של גרינדליה, תמצית מיובשת של הליקריסיום ושמנים כמו אקליפטוס, כוכב אניס ולימון, שכולם גם עוזרים להקל על השיעול וגם עוזרים לנקות את הגוף מליחה. הפורמולה של גרינטוס נצמדת לרירית ומונעת מגע בינה לבין גורמים חיצוניים מגרים, והיא מתאימה לכולם, כולל קשישים, חולי צליאק (לא מכיל גלוטן), נשים בהיריון ונשים מניקות (בכפוף לייעוץ רפואי).
קופון הנחה מעודכן - גרינטוס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד