חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

סירופ לשיעול - להפסקת השיעול באופן טבעי


שיעול הוא רפלקס טבעי של הגוף הנועד לנקות את הגרון מגורמים זרים או גירויים, אבל הוא יכול להימשך זמן רב ולפגוע בתפקוד ובאיכות החיים. 
נהוג להבחין בין שני סוגים של שיעול: שיעול רטוב עם ליחה, שמכונה גם שיעול פרודקטיבי, ושיעול יבש המאופיין בקול צרוד ובגירוי בגרון. כאשר מופיע שיעול חשוב לבדוק מה הסיבה לשיעול בין אם מדובר בזיהום, דלקת, אלרגיה, תנאי הסביבה או מחלה ולבחון האם הוא מתעצם בנסיבות שונות או בלילה. 
קיימות דרכים שונות להתמודד עם השיעול משינוי מנח הישיבה או תנוחת השכיבה דרך שימוש במכשיר אדים ועד ריסוס האף במי מלח כאשר יש מי שהשיטות מסייעות להם להפחית את תדירות וחומרת השיעול ואילו אחרים זקוקים לתרכובות מיוחדות לשיעול. 
מה חשוב לדעת כשבוחרים סירופ לשיעול?
רבים פונים לשימוש בסירופ לשיעול. הפורמולה של סירופ נוחה לשימוש גם בקרב ילדים וגם בקרב מבוגרים, כי הסירופ קל לבליעה גם במקרה של כאב גרון – אין צורך לרסק כדורים או לבלוע קפסולות גדולות. כמעט לכל אחד יש בבית סירופ לשיעול בהישג יד. אבל חשוב מאוד להבין איזה סירופ אתם נותנים לילדכם או לוקחים בעצמכם, כיוון שיש סירופים שחוסמים את רפלקס השיעול הטבעי של הגוף – הרכיבים בסירופ פותחים את דרכי הנשימה, למשל, על ידי צמצום כלי הדם ורכיבים אנטי היסטמינים יכולים להפחית נפיחות באף ובגרון. 
יש סירופים עם מרשם שלרוב מבוססים על מדכאי שיעול ויש סירופים שניתן להשיג בבית המרקחת או בתי הטבע ללא מרשם והם מבוססים על רכיבים טבעיים שנקשרו במחקרים כרכיבים שיכולים לסייע בהפחתת שיעול כאשר מומלץ להעדיף סירופ לשיעול שמתאים הן לתופעה של שיעול יבש והן לשיעול רטוב, כי לא תמיד נדע לאבחן מאיזה שיעול אנחנו סובלים.
קופון הנחה מעודכן - גרינטוס
כאשר אנו משתמשים בסירופים נוגדי שיעול המבוססים על מדכאי שיעול למיניהם כמו פולקולין או דקסטרומתורפן, אשר אומרים למוח להפסיק את רפלקס השיעול עלינו לקחת בחשבון שאסור להשתמש בסירופ לאורך זמן אלא לטווח קצר בלבד ופעמים רבות סירופים אלה עשויים לגרום לתופעות של נמנום ותופעות שונות כמו בחילה, סחרחורת וכאבי ראש. סירופים המכילים קודאין יכולים גם מאוד לעייף ולכן הם לא מומלצים לילדים.
כך או כך יש לשים לב להתוויות השונות מבחינת מגבלות ומינון. יש כוסיות או כפות מדידה כדי לא לחרוג במינון שנקבע לפי המלצת הרופא, גיל, משקל גוף ויש לקחת בחשבון גם אינטראקציה של הסירופ עם תרופות אחרות.
לא מדכאים את השיעול – משיגים את האפקט המבוקש
סירופ לשיעול המבוסס על רכיבים טבעיים יכול להתאים לילדים ולמבוגרים כאשר בוחרים סירופ טעים לקטנטנים והסירופ מבוסס על 100% רכיבים טבעיים – כלומר, הוא אינו תרופה. גרינטוס מבית אבוקה הוא סירופ המקל במהירות על הסממנים של כל סוגי השיעול ויעילותו הוכחה בשני מחקרים קליניים בישראל ובאיטליה. הסירופ מבוסס על גישה שונה ומטרתו להשיג הקלה על השיעול מבלי להסיר לחלוטין את מנגנון ההגנה מתוך הנחה שעדיפה פעולה המגינה על הרירית של דרכי הנשימה מגורמים סביבתיים המגרים אותה והוא מבוסס על רכיבים מולקולריים צמחיים ודבש, מים, תמצית עלי לחך, תמצית מיובשת של גרינדליה, תמצית מיובשת של הליקריסיום ושמנים כמו אקליפטוס, כוכב אניס, לימון המקלים כאמור על השיעול מבלי לדכאו ומגנים על הרירית ומסייעים לסילוק הליחה. הפורמולה נצמדת לרירית ומונעת מגע בינה לבין גורמים חיצוניים מגרים בסביבה והסירופ מתאים גם לקשישים, חולי צליאק (לא מכיל גלוטן), נשים בהיריון ונשים מניקות (בכפוף לייעוץ רפואי).
קופון הנחה מעודכן - גרינטוס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד